Autumn autumn..

Cześć Kochani!♥ Wiem, że długo mnie nie było i przepraszam za to..  Myślę, że dopadł mnie stan, w którym choć mam pełno pomysłów na posty, nie potrafię żadnego skleić. Też tak macie?
Wracając do tematu, jesień jest dla mnie specyficznym miesiącem, jak z resztą wiosna, bo to takie przejście pomiędzy latem a zimą. Oczywiście kocham jesień za tę różnorodność barw, liście itd.
Pokaże wam kilka ujęć, które udało mi się zrobić. Nie będą jakieś nie wiadomo jak piękne, gdyż.. wstyd się przyznać, ale tyle czekałam na odpowiednią chwilę, aby pójść na zdjęcia, że ją przegapiłam i mi prawie wszystkie liście opadły...
Tak czy inaczej liczę na pozytywne wrażenia, pragnę zauważyć, że są to surowe zdjęcia, więc nie każdemu mogą się takie spodobać. 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.


27.

28.

29.

30. 

31.
Piszcie, które wam się najbardziej podobają! o ile się w ogóle podobają..

Komentarze

 1. Dobre ujęcia, znalazłam tu kilku swoich ulubieńców :) Może i przegapiłaś idealny moment ze złoto-czerwonym krajobrazem, ale dzięki temu te zdjęcia wyróżniają się wśród złotych sesji i ukazują trochę inne oblicze naszej jesieni... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. 1,6,22 i 28 są moim zdaniem najciekawsze. A może po prostu najbardziej w moim stylu. Pozostałe też nie są złe, ale te najbardziej przypadły mi do gustu. Jesień jest doś fotogeniczną porą roku. Zresztą z każdej można wykrzesać coś ciekawego.

  OdpowiedzUsuń
 3. te zdjęcia ukazują prawdziwą, piękną jesień w całej jej okazałości. gratuluję talentu
  amputeex.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne Notki