Wishlist - New Year


Cześć! Witam wszystkich w nowym poście ♥ Wiem, że mamy już połowę stycznia, ale pierwsza noworoczna wishlista musiała się pojawić na moim blogu, prędzej czy później!
Oto ona :
♥1. Pierwszą rzeczy, którą muszę zakupić na 200% jest telefon. Myślałam o marce Huawei, model jescze nie jest pewny, lecz chciałabym, aby był to właśnie P8.
♥Następnie mamy tablet, dokładnego wyboru, także nie dokonałam.
♥3. Eyeliner w żelu, muszę przyznać że miałam ich dość dużo, lecz żaden ani w pisaku ani w kałamarzu, nie był jakoś bardzo zadowalający..
♥4. Bluza z Adidasa jest cudowna, podoba mi się również trochę inna, czarna. Ogólnie właśnie rzeczy tego typu mnie ostatnio bardzo urzekły.
♥5. i 6. W ostatnim poście pisałam, że będę czytać więcej książek i dotrzymam słowa!
♥7. Dresy z Nike. Osoby, które mnie znają, pewnie mogą być zaskoczone, widząc rzeczy tego typu, gdyż mój styl ubioru znacznie różni się od tego.
♥8.Ostatnio, także polubiłam wszelkiego rodzaju szminki czy pomadki i strasznie podoba mi się odcień, tej szminki z Revlona.
♥9. i 10. Nie mam pojęcia, czemu dałam te cudeńka na sam koniec, gdyż je muszę mieć! A przynajmniej jedno z nich.. Mówię oczywiście o New Balance'ach modelu 574, który według mnie jest najlepszy. Następne to Adidas Superstar Rize.


Komentarze

 1. Bluza świetna *,* Buty również :)
  http://ibaginska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Piekny styl!http://laylaslifestyle.blogspot.com/2016/01/juz-sa-moje-pierwsze-2-olejki-young.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 3. buty *-*
  Chyba dopiszę je do mojej listy zakupów na 2016 ;)

  http://abi-bloguje.blogspot.com/

  Co powiesz na wspólną obserwacje?

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój tata ma ten sam model i jest z niego zadowolony! ♥

  http://londonkidx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne Notki